• خانه
  • وبلاگ
  • MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اگرچه ویندوز 10 در حال حاضر پرکاربردترین سیستم عامل دسکتاپ است ، اما فاقد ویژگی های بازیابی اطلاعات است. ما مطمئن هستیم که ممکن است یکبار در زندگی خود با از دست دادن داده ها برخورد کرده باشید.

وقتی نوبت به بازیابی اطلاعات از دست رفته از ویندوز 10 می رسد ، کاربران معمولاً به نرم افزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث تکیه می کنند. خوشبختانه صدها برنامه بازیابی اطلاعات برای ویندوز وجود دارد که در این مقاله به یکی از آنها می پردازیم.

بنابراین ، اگر به دنبال یک برنامه بازیابی اطلاعات قابل اعتماد برای ویندوز 10 هستید ، راهنمای صحیح را بخوانید. در این مقاله ، ما در مورد یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات برای Windows صحبت می کنیم که به MiniTool Power Data Recovery معروف است.

بازیابی اطلاعات MiniTool Power چیست؟

MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

MiniTool Power Data Recovery یا MiniTool Data Recovery یک برنامه رایگان و آسان برای بازیابی اطلاعات است که برای سیستم عامل ویندوز موجود است. این است برنامه ای رایگان که می تواند هارد دیسک ها ، کارت های حافظه ، SSD ها و سایر دستگاه های بازیابی داده متصل را اسکن کند.

حدس بزن چی شده؟ MiniTool Power Data Recovery از انواع فایل های بیشتری نسبت به سایر برنامه های بازیابی اطلاعات پشتیبانی می کند. این می تواند عکس ها ، فیلم ها ، صدا ، اسناد و موارد دیگر را به سرعت اسکن و بازیابی کند.

MiniTool Power Data Recovery همچنین دارای یک طرح برتر است که ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. با این حال، طرح رایگان با بازیابی منظم داده ها به خوبی کار می کند. حتی می تواند اطلاعات هارد دیسک های آسیب دیده را بازیابی کند.

ویژگی های MiniTool Power Data Recovery

MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

اکنون که با MiniTool Power Data Recovery آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های MiniTool Power Data Recovery را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

بله شما آن را درست خواندید! MiniTool Power Data Recovery یک نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات است که برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. اگرچه رایگان است ، اما هیچ گونه محدودیتی برای بازیابی اطلاعات ایجاد نمی کند.

بازیابی فایل های حذف شده

اگر به دنبال یک راه حل کامل برای بازیابی فایل های حذف شده هستید ، باید MiniTool Power Data Recovery را امتحان کنید. MiniTool Power Data Recovery می‌تواند تقریباً همه انواع فایل‌های حذف شده را بازیابی کند.

بازیابی اطلاعات خرابی سیستم عامل

در صورت خرابی سیستم عامل به دلیل حمله ویروس / بدافزار ، می توانید از MiniTool Power Data Recovery برای بازیابی اطلاعات استفاده کنید. این ابزار می تواند مکان های خاصی را بخش به بخش اسکن کند تا فایل های از دست رفته را بازیابی کند.

بازیابی اطلاعات از هارد دیسک آسیب دیده

اگر از بین رفتن اطلاعات به دلیل خرابی هارد باشد، می توانید از این برنامه برای بازیابی اطلاعات استفاده کنید. الگوریتم قدرتمند MiniTool Power Data Recovery فایل های از دست رفته را حتی از پارتیشن های از دست رفته بازیابی می کند.

پیش نمایش فایل ها قبل از بازیابی

MiniTool Power Data Recovery همچنین به شما امکان می دهد قبل از بازیابی فایل ها پیش نمایش کنید. این برنامه پیش نمایش سریع فایل ها را قبل از بازیابی فراهم می کند. بنابراین لازم نیست قبل از بازیابی فایل ها را به صورت دستی باز کنید.

بنابراین، اینها برخی از بهترین ویژگی های MiniTool Power Data Recovery هستند. علاوه بر این، دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید در حین استفاده از برنامه در رایانه خود، آنها را بررسی کنید.

MiniTool Power Data Recovery Installer آفلاین را دانلود کنید

MiniTool Power Data Recovery Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

اکنون که از MiniTool Power Data Recovery آگاهی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که MiniTool Power Data Recovery یک برنامه رایگان است. می توانید آن را از وب سایت رسمی آن بارگیری کنید.

با این حال، اگر می خواهید MiniTool Power Data Recovery را روی هر سیستم دیگری نصب کنید، بهتر است از نصب کننده آفلاین استفاده کنید. در زیر به اشتراک گذاشته ایم آخرین نسخه نصب کننده آفلاین MiniTool Power Data Recovery.

فایل نصب آفلاین MiniTool Power Data Recovery که در زیر به اشتراک گذاشته شده است، بدون ویروس/بدافزار است و برای دانلود و استفاده کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برسیم.

  • بارگیری بازیابی اطلاعات MiniTool Power (نصب آفلاین)

چگونه می توان MiniTool Power Data Recovery را روی رایانه نصب کرد؟

نصب MiniTool Power Data Recovery به خصوص در Windows 10 بسیار آسان است ، ابتدا باید نصب کننده MiniTool Power Data Recovery آفلاین را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید.

پس از دانلود، فایل های اجرایی و دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنید. جادوگر نصب شما را از طریق نصب راهنمایی می کند.

پس از نصب ، برنامه را در رایانه خود اجرا کرده و روند بازیابی اطلاعات را آغاز کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب MiniTool Power Data Recovery بر روی رایانه ویندوز آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری و نصب MiniTool Power Data Recovery در ویندوز 10 است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download MiniTool Power Data Recovery Offline Installer برای کامپیوتر برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.