• خانه
  • وبلاگ
  • Netflix پشتیبانی صوتی فضایی را برای iPhone و iPad اضافه می کند

Netflix پشتیبانی صوتی فضایی را برای iPhone و iPad اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Netflix پشتیبانی صوتی فضایی را به iPhone و iPad اضافه می کند

اگر محتوای Netflix را در دستگاه های تلفن همراه مشاهده می کنید ، این یک به روز رسانی جدید برای همه کاربران iOS است. Netflix پشتیبانی از قابلیت صوتی فضایی اپل را در iPhone و iPad اضافه کرده است. این ویژگی جدید چهارشنبه راه اندازی می شود و همه کاربران آن را در چند روز آینده دریافت خواهند کرد.

این پشتیبانی از صدای فراگیر در دستگاه های اپل با iOS 14 در دسترس استبه اما یک طبقه وجود دارد. اگر بخواهی اگر از این ویژگی جدید استفاده می کنید ، به Apple AirPods Pro یا AirPods Max احتیاج دارید.

دستگاه های IOS 14 از پشتیبانی صوتی فضایی Netflix پشتیبانی می کنند ، اما شما به AirPods نیاز دارید

دستگاه های IOS 14 از پشتیبانی صوتی فضایی Netflix پشتیبانی می کنند ، اما شما به AirPods نیاز دارید

اخبار پشتیبانی جدید از صدای فضایی در iPhone و iPad ابتدا در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و Reddit اعلام شد.

Netflix تأیید کرده است که از صدای فراگیر برای iPhone و iPad معرفی می کند ، اما برای استفاده از آن به هدفون AirPods Max یا AirPods Pro نیاز دارید. بنابراین ، اگر مشترک Netflix و AirPods هستید ، می توانید ویژگی صوتی را از مرکز کنترل iOS روشن کنید.

هنگامی که این ویژگی را فعال می کنید ، می توانید از تجربه صوتی با محتوای Netflix که جلوه های صوتی فوق العاده ای را ارائه می دهد ، لذت ببرید. اپل ادعا می کند که صدای فراگیر تجربه ای شبیه سینما ایجاد می کند که از ژیروسکوپ و شتاب سنج موجود در iPad ، iPhone و AirPods استفاده می کند.

مطمئن شوید دستگاه شما از iOS 14 استفاده می کند تا از ویژگی صدای فراگیر استفاده کند. همچنین در به روز رسانی iOS 15 آینده برای محتواهایی که فاقد دالبی اتم هستند ، وارد می شود. در آینده ، اپل قصد دارد پشتیبانی صوتی فضایی را به macOS و tvOS اضافه کند.

برخی از برنامه های محبوب مانند Disney +، HBO Max و Peacock اکنون از پشتیبانی صوتی فضایی برخوردار هستند. با این حال ، بسیاری از سیستم عامل ها از جمله YouTube ، Amazon Prime Video وجود دارند که از صدای فضایی پشتیبانی نمی کنند.

انتشارات Netflix پشتیبانی صوتی فضایی را به iPhone اضافه می کند و iPad اولین بار در TechViral ظاهر شد.