• خانه
  • وبلاگ
  • OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری OneDrive (نصب کننده آفلاین)

بیا با آن روبرو شویم؛ گزینه های ذخیره سازی ابری این روزها مهم بودند. خدمات ذخیره سازی ابری برای رایانه های شخصی مانند Google Drive ، OneDrive و غیره آنها نه تنها به آزادسازی کمی فضای ذخیره سازی کمک می کنند ، بلکه به عنوان یک ابزار پشتیبان عالی نیز عمل می کنند.

از آنجا که ما قبلاً در مورد Google Drive صحبت کرده ایم ، در این مقاله در مورد OneDrive صحبت خواهیم کرد. OneDrive به دلیل قابلیت پشتیبان گیری خودکار مشهور است و در همه سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac ، Android ، iOS و موارد دیگر در دسترس است.

Microsoft OneDrive چیست؟

OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

خوب ، OneDrive یک سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط مایکروسافت ارائه شده است. برنامه PC OneDrive شما را به تمام فایل های شما متصل می کند. این به شما امکان ذخیره و محافظت از فایل های خود را می دهد و به شما امکان می دهد از هر نقطه در همه دستگاه های خود به آنها دسترسی پیدا کنید.

ویژگی خوب Microsoft OneDrive در دسترس بودن آن است. از آنجا که مایکروسافت یک برنامه OneDrive برای همه دستگاه ها دارد ، دسترسی به تمام فایل های ذخیره شده بسیار آسان است. به طور پیش فرض ، OneDrive فایل های موجود در پوشه OneDrive رایانه شما را با ابر همگام نگه می دارد.

پس از انجام ، OneDrive داده ها را بین رایانه ها ، تلفن ها / رایانه های لوحی یا سایر دستگاه های پشتیبانی شده همگام سازی می کندبه با این حال ، برای استفاده از OneDrive ، کاربران به یک حساب فعال مایکروسافت نیاز دارند.

ویژگی های OneDrive

OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

اکنون که با OneDrive آشنا شدید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Microsoft OneDrive را برجسته کرده ایم.

خوب ، در مقایسه با دیگران گزینه های ذخیره سازی ابریاستفاده از OneDrive مایکروسافت بسیار آسان است. هنگامی که با حساب OneDrive خود وارد سیستم می شوید ، همه بارگذاری های خود را به درستی مشاهده می کنید. بنابراین مرور آپلودها بسیار آسان است.

برنامه دسکتاپ OneDrive دریافت شد قابلیت نگه داشتن فایل های موجود در پوشه OneDrive در رایانه با ابربه حتی می توانید OneDrive را طوری تنظیم کنید که پشتیبان گیری از اسناد ، عکس ها و دسکتاپ خود را در فواصل منظم انجام دهد.

OneDrive برای رایانه های رومیزی نیز به اشتراک گذاری فایل ها با دیگران را آسان می کند. نه تنها فایل ها ، بلکه می توانید تمام پوشه ها را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. OneDrive روش های زیادی را برای انجام این کار به شما ارائه می دهد. شما می توانید دیگران را برای مشاهده فایل های خود دعوت کنید یا یک پیوند مشترک برای فایل ها / پوشه ها ایجاد کنید.

Microsoft OneDrive همچنین دارای یک ویژگی امنیتی معروف به نام است طاق شخصی. وقتی Personal Vault را فعال می کنید ، باید از احراز هویت دو مرحله ای برای بازکردن آن استفاده کنید. این ویژگی یک لایه حفاظتی اضافی به فایل هایی که در فضای ابری ذخیره می کنید اضافه می کند.

OneDrive همچنین از هر برنامه Microsoft Office پشتیبانی می کند. اگر از برنامه رایگان استفاده می کنید ، می توانید فایلهای خود را بصورت آنلاین از طریق Microsoft Office آنلاین ویرایش کنید. با این حال ، اگر می خواهید فایل ها را در برنامه دسکتاپ OneDrive ویرایش کنید ، باید در Office 365 مشترک شوید.

جزئیات قیمت Microsoft OneDrive

خوب ، Microsoft OneDrive برای کاربران خانگی و تجاری در دسترس است. علاوه بر این ، او برنامه های زیادی برای افراد و مشاغل دارد.

با این حال ، باید در نظر داشته باشید که مایکروسافت به شما ارائه می دهد 5 گیگابایت رایگان با هر حساب مایکروسافت می توانید از این اعتبار برای ذخیره فایل های خود در سرویس ابری استفاده کنید. این برنامه رایگان به عنوان OneDrive Basic شناخته می شود و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد.

OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

برنامه رایگان OneDrive شامل برنامه های آفیس ، امنیت پیشرفته ، ابزارهای عملکرد و سایر ویژگی های اساسی نمی شود. برای استفاده از این ویژگی ها ، باید در بسته ماهانه یا سالانه مشترک شوید. برای اطلاع از قیمت ها به تصویر زیر توجه کنید.

نصب کننده آفلاین OneDrive for PC را بارگیری کنید

OneDrive (نصب کننده آفلاین) را برای آخرین نسخه رایانه خود بارگیری کنید

اکنون که کاملاً از Microsoft OneDrive مطلع هستید ، می توانید منتظر بارگیری و نصب برنامه بر روی رایانه خود باشید.

آخرین نسخه ویندوز 10 با OneDrive همراه است. می توانید از سینی سیستم به آن دسترسی داشته باشید یا آن را در Windows 10 جستجو کنید. با این حال ، اگر برنامه را حذف نصب کرده اید ، باید از فایل نصبی که در زیر به اشتراک گذاشته شده است استفاده کنید.

همچنین می توانید از فایل نصبی زیر استفاده کنید تا OneDrive را در نسخه قدیمی ویندوز نصب کنید. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • بارگیری OneDrive برای رایانه (نصب آفلاین)

چگونه OneDrive را روی رایانه نصب کنیم؟

نصب OneDrive بسیار آسان است. شما باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشتیم اجرا کنید. پس از انجام ، از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید برای تکمیل مراحل نصب

پس از نصب ، برنامه OneDrive را در سینی سیستم پیدا خواهید کرد. کافیست برنامه را باز کرده و مراحل راه اندازی را تکمیل کنید. بعدی، File Explorer را باز کنید و در پنجره سمت چپ یک میانبر جدید OneDrive پیدا خواهید کردبه می توانید فایلهای خود را مستقیماً از File Explorer در فضای ابری ذخیره کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری OneDrive برای نصب آفلاین روی رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بارگیری OneDrive (نصب آفلاین) برای آخرین نسخه انتشار رایانه های شخصی اولین بار در TechViral ظاهر شد.