• خانه
  • وبلاگ
  • ProtonVPN (نصب آفلاین) را برای آخرین نسخه Windows و Mac بارگیری کنید

ProtonVPN (نصب آفلاین) را برای آخرین نسخه Windows و Mac بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دانلود ProtonVPN (نصب کننده آفلاین)

بگذارید این را بپذیریم ، هرکسی که به حریم خصوصی اهمیت می دهد ، ارزش واقعی یک برنامه VPN را می داند. VPN یکی از اصلی ترین ابزارهای امنیتی است که امروزه همه باید از آن استفاده کنند.

علاوه بر ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی ، VPN همچنین به شما کمک می کند سایت های مسدود شده را دور بزنید ، آدرس IP خود را پنهان کنید ، ترافیک وب را رمزگذاری کنید و موارد دیگر. حتی برخی از برنامه های Windows 10 VPN تبلیغات را از صفحات وب حذف می کنند.

در حال حاضر صدها سرویس VPN برای ویندوز 10 موجود است. با این حال ، تنها تعداد کمی از آنها برجسته است. بنابراین ، در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین و بارگیری زیاد VPN برای ویندوز ، معروف به ProtonVPN صحبت خواهیم کرد.

ProtonVPN چیست؟

ProtonVPN (نصب آفلاین) را برای آخرین نسخه Windows و Mac بارگیری کنید

خوب ، ProtonVPN یکی از بهترین VPN های رایگان برای ویندوز 10 محسوب می شود. این برنامه همه چیزهایی را که از یک سرویس گیرنده VPN درجه یک انتظار دارید ، دارد. ProtonVPN از محافظت از اطلاعات شخصی شما گرفته تا رمزگذاری ترافیک اینترنت ، همه کارها را انجام می دهدبه

خوبی ProtonVPN این است که آن است خدمات پهنای باند بالا را برای ارائه سرعت اتصال سریع مستقر کنیدبه این بدان معناست که با ProtonVPN ؛ شما می توانید در اینترنت گشت و گذار کنید ، موسیقی پخش کنید ، فیلم ها را بدون سرعت پایین تماشا کنید.

نکته دیگری که باید توجه شود این است که ProtonVPN همچنین از بسیاری از سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. در دسترس بر روی همه دستگاه ها ، از جمله Windows ، Mac و تلفن های هوشمند به طور کلی ، این یکی از خدمات VPN عالی برای Windows 10 است.

ویژگی های ProtonVPN

اکنون که با ProtonVPN آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های ProtonVPN را برجسته کرده ایم.

رایگان

خوب ، نسخه رایگان ProtonVPN در دسترس عموم است. نکته خوب این است که برخلاف سایر VPN های رایگان ، ProtonVPN نسخه رایگان تبلیغات را نشان نمی دهد یا سابقه مرور شما را مخفیانه می فروشدبه بنابراین نسخه رایگان ProtonVPN برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

آسان برای استفاده

در مقایسه با سایر خدمات VPN برای Windows 10 ، استفاده از ProtonVPN بسیار آسان است. این شرکت رابط کاربری ProtonVPN را بسیار ساده کرده است تا آن را تا حد امکان بصری کند.

سرورهای سریع VPN

اگرچه یک سرویس VPN رایگان ارائه می دهد ، ProtonVPN از نظر سرعت سازش نمی کند. در عوض ، ProtonVPN سرورهای سطح بالا با اتصالات پهنای باند بالا را برای ارائه سرعت اتصال سریع مستقر می کند.

بسیاری از سرورهای VPN

در زمان نوشتن ProtonVPN مشترک است 1315 سرور در 55 کشور مختلف واقع شده استبه می توانید برای مرور یا پخش منظم به هر سروری متصل شوید. با این حال ، برخی از سرورهای اصلی امن فقط برای کاربران Plus Plan در دسترس بودند.

سیاست سختگیرانه بدون ثبت نام

خوب ، ProtonVPN طوری طراحی شده است که بسیار امن باشد. بدون ثبت نام یک سیاست سختگیرانه وجود داردبه ProtonVPN طبق خط مشی خود ، داده های مرور شما را با هیچ شخص یا شخص ثالثی ردیابی ، جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های ProtonVPN برای رایانه هستند. بهتر است از برنامه برای کشف ویژگی های پنهان استفاده کنید.

ProtonVPN را برای رایانه بارگیری کنید

ProtonVPN (نصب آفلاین) را برای آخرین نسخه Windows و Mac بارگیری کنید

اکنون که با ProtonVPN آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ProtonVPN رایگان است و بنابراین می توان آن را مستقیماً از وب سایت رسمی آن بارگیری کرد.

اگر می خواهید ProtonVPN را روی هر سیستم دیگری نصب کنید ، بهتر است فایل نصب را در مکانی امن بارگیری و ذخیره کنید (دستگاه USB توصیه می شود). بنابراین در اینجا ما لینک دانلود آخرین ProtonVPN برای رایانه را به اشتراک می گذاریم.

فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر یک نصب کننده آنلاین است. بنابراین ، هنگام نصب نیاز به اتصال به اینترنت فعال دارد. با این حال ، فایل زیر به اشتراک گذاشته شده حاوی ویروس / بدافزار نیست و برای بارگیری کاملاً ایمن است.

  • ProtonVPN را برای Windows بارگیری کنید (نصب کننده آفلاین)
  • ProtonVPN را برای Mac بارگیری کنید (نصب آفلاین)

چگونه ProtonVPN را روی رایانه نصب کنیم؟

ProtonVPN (نصب آفلاین) را برای آخرین نسخه Windows و Mac بارگیری کنید

خوب ، نصب ProtonVPN در Windows و Mac بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشتیم اجرا کنید. سپس شما مجبورید برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه

پس از نصب ، ProtonVPN را از طریق میانبر دسکتاپ در رایانه خود باز کرده و با حساب خود وارد شوید. اگر در طرح Plus مشترک شده اید ، همه گزینه های انتخاب سرور و ویژگی ها را دریافت خواهید کرد.

اگر مشترک هیچ برنامه ای نشده اید ، از نسخه رایگان ProtonVPN استفاده خواهید کرد.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه ProtonVPN برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار ProtonVPN (نصب آفلاین) برای آخرین نسخه Windows و Mac اولین بار در TechViral ظاهر شد.