• خانه
 • وبلاگ
 • Sophos Virus Removal Tool (آفلاین نصب کننده) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

Sophos Virus Removal Tool (آفلاین نصب کننده) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه نصب آفلاین Sophos Virus Removal Tool را بارگیری کنید

در حال حاضر صدها ابزار حذف ویروس برای ویندوز 10. وجود دارد. این مقاله در مورد یکی از بهترین ابزارهای حذف ویروس برای ویندوز ، معروف به Sophos Virus Removal Tool صحبت می کند.

ابزار حذف ویروس Sophos چیست؟

خوب ، اگر فکر می کنید سیستم شما به ویروس آلوده است و ابزار امنیتی موجود شما نمی تواند آن را حذف کند ، می توانید Sophos Virus Removal Tool را امتحان کنید.

ابزار حذف ویروس Sophos دسترسی مستقیم به پایگاه داده ویروس SophosLabs دارد. از این پایگاه داده برای تشخیص جدیدترین ویروس سیستم شما استفاده می کند. یه چیز خوب دیگه Sophos Virus Removal Tool این است که می تواند در ارتباط با یک برنامه امنیتی موجود کار کندبه

Sophos Virus Removal Tool یک ابزار حفاظتی قدرتمند است که به کاربران اجازه می دهد انواع تهدیدات مخرب روی رایانه شما را تشخیص دهند مانند: –

 • ویروس ها
 • نرم افزارهای جاسوسی
 • روتکیت ها
 • Conficker

ویژگی های ابزار حذف ویروس Sophos:

اکنون که با ابزار حذف ویروس Sophos آشنا شده اید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از ویژگی های مهم ابزار حذف ویروس Sophos را برجسته کرده ایم.

تمدید حفاظت از تهدید

این مکانیزم امنیتی ، ATP (حفاظت پیشرفته از تهدید)، به کاربران اجازه می دهد تا سیستم خود را در برابر چندین نوع تهدید سایبری محافظت کنند که از طریق آنها هکرها اطلاعات حساس کاربران را سرقت می کنند.

رمزگذاری ایمیل

برای محافظت از داده ها و اطلاعات بالقوه حساس موجود در یک ایمیل ، Sophos Virus Removal Tool این ویژگی را معرفی کرد. این مکانیزم امنیتی یک لایه امنیتی اضافی ایجاد می کند ، زیرا اغلب شامل احراز هویت استبه

رمزگذاری فایل

این ویژگی امنیتی با رمزگذاری آنها با یک کلید رمزگذاری شده ، از فایل ها یا سیستم فایل ها در برابر بسیاری از بدافزارها و تهدیدات سایبری محافظت می کند. کلید دسترسی به شرکت کنندگان در تهدید را دشوار می کند.

تشخیص تخلفات

این یکی از ویژگی های امنیتی پیچیده ای است که برای شناسایی فعالیت های مختلف بدافزارها و تهدیدات سایبری طراحی شده است تا کاربران را در برابر آنها محافظت کند.

بازیابی اطلاعات

اگرچه این یک ویژگی امنیتی نیست ، اما همچنان یک ویژگی ضروری است زیرا این مکانیسم به کاربران اجازه می دهد بازیابی اطلاعات از بین رفته و آسیب دیده آنها از سیستم آلوده آنها

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های ابزار حذف ویروس Sophos هستند. می تواند هر گونه ویروس ، جاسوس افزار ، روت کیت و غیره را حذف کند. از کامپیوتر شما

Sophos Virus Removal Tool را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

Sophos Virus Removal Tool (آفلاین نصب کننده) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

اکنون که با ابزار حذف ویروس Sophos آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را بر روی رایانه خود بارگیری کنید. لطفاً این را در نظر داشته باشید Sophos Virus Removal Tool یک نرم افزار رایگان است، و می توانید آن را از وب سایت رسمی بارگیری کنید.

Sophos Virus Removal Tool همچنین می تواند با یک آنتی ویروس / آنتی ویروس دیگر کار کند. در زیر آخرین نسخه Sophos Virus Removal Tool را به اشتراک گذاشته ایم.

شما باید فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر را بارگیری کنید. این یک نصب کننده آفلاین است و بنابراین نیازی به اتصال به اینترنت فعال در هنگام نصب ندارد. بنابراین اجازه دهید نصب کننده آفلاین Sophos Virus Removal Tool را بارگیری کنیم.

 • بارگیری Sophos Virus Removal Tool (نصب آفلاین)

چگونه Sophos Virus Removal Tool را نصب کنم؟

خوب ، نصب Sophos Virus Removal Tool بسیار آسان است ، مخصوصاً اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید. برخی از مراحل ساده زیر را برای نصب Sophos Virus Removal Tool بر روی رایانه خود دنبال کنید.

 • نصب کننده آفلاین Sovos Virus Removal Tool را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید.
 • اکنون ابزار حذف ویروس را روی دسکتاپ خود قرار دهید.
 • بعدی، روی ابزار حذف ویروس Sophos دوبار کلیک کنیدبه
 • سپس ، برای اسکن سیستم خود ، روی کلیک کنید “شروع اسکن” دکمه.

این است! شما آماده ای. این کار تهدیدها را از رایانه شما اسکن و حذف می کند.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده آفلاین Sophos Virus Removal Tool برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Sophos Virus Removal Tool (Offline Installer) برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.