منو سایت

Tech Ready، Job Ready با مرکز آموزشی Edureka

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


با گسترش روزافزون دنیای فناوری، اکنون زمان تمرکز بر مهارت‌سازی در هر ظرفیتی است. صرف نظر از سطح شغلی یا شایستگی‌هایتان، تقویت صلاحیت‌های خود با ارتقاء مهارت به شما کمک می‌کند در یک بازار کار پویا و نامطمئن، مزیت رقابتی کسب کنید.

مرکز آموزشی Edureka دقیقاً همان چیزی است که برای کمک به شما برای یافتن شغل جدید با ارائه جدیدترین مهارت‌های فنی مورد تقاضا از طریق دوره‌های آموزشی ویژه خود برای پر کردن شکاف بین تقاضای صنعت و عرضه استعداد به شما کمک می‌کند. و کارهای بسیار بیشتری انجام می‌دهد.

ماموریت آنها ساده است: ارائه یک تجربه یادگیری عالی به جوانان و کمک به آنها برای جذب مشاغل رویاهای خود.

مرکز یادگیری Edureka یک پلت فرم یادگیری جامع است که هدف آن پر کردن شکاف مهارت در صنعت فناوری اطلاعات از طریق برنامه های آموزشی آماده در محل کار است. تاکنون، این شرکت بیش از 100 مرکز توزیع را در نقاط مختلف کشور امضا کرده است.

برنامه های توسعه وب Full Stack، Cloud و DevOps و همچنین Data Science که توسط SSC NASSCOM با همکاری صنعت توسعه یافته و توسط دولت هند (GoI) تایید شده است، مطابق با استانداردهای واجد شرایط بودن است. این برنامه ها بر اساس یک رویکرد نتیجه گرا است که بر افزایش ضریب اشتغال پذیری فراگیران از طریق یک برنامه درسی 100٪ تمرین محور و همسو با صنعت، یک آموزش هنگ، و یک مکانیسم پشتیبانی قوی متمرکز است.

مسیرهای شغلی به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد هم در مرکز شریک تحویل ادورکا و هم در محوطه دانشگاه ارائه می شود. در مجموع شش مسیر شغلی ارائه می‌شود که هر سه در فاز 1 و فاز 2، یعنی Full Stack Web Development، Cloud و DevOps، Data Science، Cyber ​​Security، توسعه اپلیکیشن موبایل و هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ارائه می‌شوند.

ما دوره های آموزشی با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و با تجربه را در شهرهای سطح 2 و سطح 3 ارائه می دهیم تا فراگیران را قادر سازد تا در 12 ماه آینده به سرعت در صنعت ادغام شوند.

مرکز آموزشی Edureka توسط Edureka، پیشرو صنعت در آموزش عالی و حرفه‌ای آنلاین در حوزه‌های فناوری و مدیریت در حال ظهور، پشتیبانی می‌شود. Edureka که در سال 2011 تأسیس شد، آموزش آنلاین زنده تحت رهبری مربیان را در هند زیر نظر مربیان حرفه ای با هدف کمک به ارتقاء مهارت همه دانش آموزان آغاز کرد.

در سپتامبر 2021، Veranda، یک نهاد در فهرست عمومی، Edureka را به عنوان بخشی از مأموریت خود برای ایجاد یک کسب و کار آموزشی کامل برای پاسخگویی به سطوح مختلف یادگیرندگان، که تقریباً هر سطح از جامعه هند را در بر می گیرد، خریداری کرد.

مرکز آموزشی Edureka بخشی از Veranda Learning Solutions (VLS) Limited است که توسط Kalpathy AGS Group تبلیغ می‌شود. یک شرکت مستقر در چنای، تامیل نادو. این گروه به دلیل فراهم کردن بستری برای دانش‌آموزان و استعدادهای جوان برای یادگیری و مهارت‌های مرتبط با صنعت و همچنین تحقق قابلیت اشتغال آنها شناخته شده است.

با مأموریت ایجاد جایگاهی برای جوانان و آماده ساختن آنها برای فناوری، آماده کار.

مرکز آموزشی Edureka محتوای کلاس جهانی را در قالب یادگیری ترکیبی با کاربرد آسان در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا با سرعت دیوانه‌کننده توسعه فناوری مطابقت داشته باشند.

از زمان آغاز به کار، ایده پشت مرکز آموزشی Edureka، دموکراتیک کردن دسترسی به آموزش با کیفیت بالا و توانمندسازی دانش‌آموزان با مهارت‌های مناسب و مورد تقاضا برای رسیدن به مشاغل رویایی خود بود.

در مرکز آموزشی Edureka، دانش‌آموزان فقط یادگیرنده نیستند، بلکه متخصصان فناوری اطلاعات آینده هستند. آینده شما چگونه به نظر می رسد؟