• خانه
  • وبلاگ
  • Twitch یک نقض گسترده داده را تأیید می کند ، شامل کدهای منبع

Twitch یک نقض گسترده داده را تأیید می کند ، شامل کدهای منبع

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Twitch نقض گسترده داده ها ، از جمله پرداخت های کاربر و کد منبع را تأیید می کند

بستری برای پخش بازی ها Twitch به نقض گسترده داده ها برخورد کرد جایی که بیش از 100 گیگابایت داده به صورت آنلاین منتشر شدبه داده های فاش شده شامل اطلاعاتی مانند کد منبع ، مشتریان و بازی های منتشر نشده از شرکت است.

Twitch می گوید نقض به دلیل تغییر در پیکربندی سرور است که داده ها را نشان می دهد. این شرکت با احتیاط فراوان همه کلیدها را تنظیم کرده است. این تیم در حال بررسی این حادثه است.

Twitch می گوید این نقض به دلیل تغییر در پیکربندی سرور ایجاد شده است

Twitch یک نقض گسترده داده را تأیید می کند ، شامل کدهای منبع

Twitch به روزرسانی را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است و ادعا می کند که نقض به دلیل پیکربندی سرور است. به گفته این شرکت ، آنها شماره کارت اعتباری کامل را ذخیره نمی کنند ، بنابراین فاش نشده است.

“ما هیچ نشانه ای نداریم که اعتبار ورود به سیستم فاش شده است. ما به تحقیق ادامه می دهیم. “

Twitch دارد همه کلیدهای جریان را بازنشانی کنید و اتصال را برای دریافت کلیدهای جدید ارائه دهید. همه کاربران باید به صورت دستی نرم افزار خود را با یک کلید جریان جدید به روز کنند.

کاربران OBS که حساب Twitch خود را پیوند می دهند نیازی به تغییر چیزی ندارند. با این حال ، کاربرانی که حساب را به OBS مرتبط نکرده اند ، باید کلید جریان خود را به صورت دستی از داشبورد کپی کرده و در OBS جایگذاری کنند.

کارشناسان امنیتی هنوز در حال بررسی این پرونده هستند. پیش از این گزارش شده بود که حدود 125 گیگابایت اطلاعات نشت کرده است که شامل پردرآمدترین پخش کننده بازی های ویدیویی مانند پرداخت 9.6 میلیون دلار از بازی محبوب “Dungeons & Dragons” و پخش کننده کانادایی xQcOW ، 8.4 میلیون دلار است.

در انجمن های آنلاین ، اسناد مشترک پرداخت های انجام شده از آگوست یا سپتامبر 2019 تا اکتبر 2021 را نشان می دهد.

اسناد همچنین کد منبع سایت و مشخصات فنی محصولاتی را که هنوز منتشر نشده اند نشان می دهد. به نظر می رسد برخی از داده ها واقعی به نظر می رسند.

کارشناسان امنیتی می گویند فایل ها دارای داده های سرور داخلی هستند که فقط کارکنان Twitch به آنها دسترسی دارند.

انتشار Twitch یک نقض گسترده داده ها را تأیید می کند ، شامل کد منبع ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.