• خانه
  • وبلاگ
  • YouTube Music فقط برای کاربران رایگان صدا اجرا می کند

YouTube Music فقط برای کاربران رایگان صدا اجرا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صدای YouTube Music فقط برای کاربران رایگان است

YouTube Music قصد دارد صدا را فقط برای همه کاربران رایگان راه اندازی کند، این بدان معناست که هیچ ویدئویی برای کاربرانی که مشترک نشده اند وجود نخواهد داشت. وقتی هزینه Premium را پرداخت می کنید ، برنامه ویدیوها را پخش می کند.

تغییر خواهد بود ماه آینده در کانادا ظاهر شد ابتدا و بعداً در کشورهای دیگر. با این حال ، هیچ به روزرسانی برای مشترکان YouTube Premium وجود نخواهد داشت ، زیرا آنها می توانند فیلم ها را در برنامه تماشا کنند.

در YouTube Music هیچ ویدئویی بدون طرح برتر وجود ندارد

صدای YouTube Music فقط برای کاربران رایگان است

در انجمن های انجمن ، YouTube اعلام کرده است که ویدیوهای YouTube Music مختص همه مشترکین YouTube Premium خواهد بود. همه شنوندگان رایگان تا زمانی که هزینه اشتراک را پرداخت نکرده باشند نمی توانند ویدیو را تماشا کنند.

کاربران مشترک امکاناتی مانند گذرنامه نامحدود و انتخاب موسیقی درخواستی را دریافت نخواهند کرد.

همه کاربران YouTube Music رایگان به ترکیبات خلقی ویژه برای تمرین یا سایر فعالیت ها دسترسی دارند. آنها می توانند میلیون ها آهنگ و لیست پخش با تبلیغات بین آنها را کشف کنند. شنوندگان رایگان که آهنگ ها را در برنامه YouTube Music بارگذاری کرده اند ، می توانند آنها را در صورت درخواست پخش کنند.

این تغییر از 3 نوامبر ، پس از ورود بازی رایگان به پس زمینه ، انجام می شود. اما تغییر برای اولین بار با “برنامه های توسعه جهانی” به کانادا می آید. با یک پست راهنما ، Google این تغییر را در ویدیوهای YouTube Music تأیید کرد.

گوگل گفت

“هفته گذشته ، ما به شنوندگان YouTube Music (پست وبلاگ) خود گفتیم که پخش پس زمینه به زودی به طور رایگان در کانادا از 3 نوامبر 2021 در دسترس خواهد بود. همراه با این به روز رسانی ، برخی از ویژگی ها منحصر به فرد برای شنوندگان YouTube Music می شود. حق بیمه. ”

کاربرانی که هزینه YouTube Music را پرداخت نمی کنند می توانند به موسیقی پس زمینه گوش دهند. آنها می توانند پخش مخلوط های سفارشی را مختل کرده و ترکیبات خلقی مناسب برای فعالیت ها را بیابند. کاربران رایگان می توانند میلیون ها آهنگ را کشف کنند.

مشترکین YouTube Premium می توانند به آهنگهای مورد نیاز گوش دهند و فیلم تماشا کنند. آنها حق دارند تعداد دفعات نامحدودی از آهنگ ها بگذرند و می توانند بدون تبلیغات از موسیقی Youtube لذت ببرند.

پست YouTube Music برای راه اندازی صدا فقط برای کاربران رایگان اولین بار در TechViral ظاهر شد.